Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Eskişehir 24°C
Mevzi Sağanak

AK Parti Tepebaşı Genişletilmiş Danışma Toplantısı Gerçekleştirildi

15.08.2019
766
A+
A-

AK Parti Tepebaşı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı MKYK üyesi Harun Karacan, İl Başkanı Zihni Çalışkan, il ve ilçe yönetimleri, meclis üyeleri ve teşkilatın yoğun katılımlarıyla gerçekleşti.

Tepebaşı Genişletilmiş Danışma toplantısında konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, her zaman halkın içinde olduklarını belirtti. Gece gündüz demeden çalıştıklarını vurgulayan Karacan: “Biz her zaman buradayız, burada doğduk, sizlerle beraber buralarda büyüdük, burada çalıştık, burada mezarımız olacak inşallah. Bizler yan yana 15 Temmuzda da birdik, birlikteydik, bundan sonrada her daim beraber olacağız. Sizlerin evladı olarak değerli teşkilatımızın her daim yanındayız. 2014 Belediye Başkanı adayı iken bir çoğunuz ile gece yarılarına kadar cadde cadde, sokak sokak, kapı kapı beraber çalıştık. 1 Kasım seçimlerinde Cumhurbaşkanımız’ın tensipleriyle milletvekili adayı olduk, tüm bu süreçleri sizlerle yaşadık. Recep Tayyip Erdoğan’a  bağlı bir teşkilat, arkasında duran, yan yana yürüyen, liderine omuz veren bir teşkilata sahibiz ve beraber yürümeye devam ediyoruz” dedi.

‘Seçimleri şahıslar üzerinden kazanmadık 

Karacan sözlerine şöyle devam etti: “Biz şimdiye kadar girmiş olduğumuz seçimleri şahsımda dahil olmak üzere kişiler üzerinden değil, Lideriyle, Kadın Kollarıyla, Gençlik Kolları ve Ana kademe teşkilatımızın azimle cefakar çalışmaları ile kazanıyor ve kazanmaya da devam edeceğiz. Bu teşkilat liderinin izinde gece gündüz demeden millete hizmet aşkıyla milletin derdine derman olmak için azimle çalışmaktadır. İnşallah bundan sonra da Liderin arkasında dimdik durarak, yaklaşan yerel seçimlerde şehrimiz için kimi uygun görür ve görevlendirirse onlarla gece gündüz demeden yılmadan yorulmadan yol yürümeye devam edeceğiz. Bugün bizlerin milletvekili il başkanı ilçe başkanı olmamız sizlerin desteğiyle olmuştur. Sizler yoksanız bizler de yokuz. Teşkilatımızın bu desteği ile liderimizin arkasında durmaya devam edeceğiz. Liderimizin neler yaşadığını hepimiz gördük 17-25 Aralık mit tırlarını, 15 Temmuz’u birlikte yaşadık. Ama bunlar neyi hesap edemediler milleti hesap edemediler. Bu teşkilat son nefesine kadar liderinin arkasında durmaya ve milletine hizmet etmeye devam edecektir.

‘En iyi projemiz gönül projesi‘

Enerjimizi komşumuzun, dostumuzun, gencimizin, yaşlımızın, gönlüne dokunmak için harcayacağız. Bizim en iyi projemiz gönül projesidir. Gönülleri almak gönüllere dokunmak üzere teşkilatımız ile birlikte bu yolda yürümeye devam edeceğiz.  Bizler teşkilat mensuplarımız ile yol alıyoruz. Sizlerin desteği ile projeleri yürütüyoruz. Sizler var olan, sağolun ki arkamızda her daim sağlam teşkilatımız olsun. Sizler olduğu sürece Liderimizin yapamayacağı hiçbir şey yok. Sizlerden özellikle iştiramım, bizim tek gayemiz Liderimize ve milletimize hizmet etmektir. Mühüm garibanın ağlamasını dindirebilmek vatandaşın derdini, sıkıntısını giderebilmektir. Vatandaşa dokunup gönüllere giremedikten sonra mevki makamın hiçbir anlamı yoktur.

‘Tüm teşkilatımıza teşekkürler’

Şahsımda liderimizle 13 ay yol arkadaşlığı yapma şerefine nail oldum. 13 milyon üyesi olan AK Partimizin en üst en yetkin 50 kişiden biri olarak ve bu şehrin de bir evladı olarak bu görevden önce nasıl berabersek yine beraberiz. Bu görevden sonra da beraber olmaya devam edeceğiz. Sizlerden Allah razı olsun, İl başkanımızın, ilçe başkanımızın tüm teşkilatımızın eline yüreğine sağlık. Hepinizi sevgi saygı hürmet ve muhabbetle selamlıyor Allah’a emanet ediyorum.”

‘Eski il başkanlarına teşekkür’

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan da böyle heyecanlı ve kararlı bir teşkilatın karşısında konuşmak ve bu teşkilatla birlikte yol yürümekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözlerine başladı. Çalışkan: "Tepebaşı Meclis Üyesi olarak ve Tepebaşı teşkilatının içinden gelerek il başkanı olduk. Bu başarı da zafer de öncelikle Tepebaşının. İlçe başkanımız teşkilatıyla birlikte bir belediye başkanı gibi çalışmış ve her alanda hizmet üretmiş. Mahallelerde kurulan 15 çalışma ve irtibat ofisleri keza Tepebaşı Akademinin 160 branşta gerçekleştirdiği etkinlik ve faaliyetler İlçe Başkanımız teşkilatının başarısıdır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca önceki dönem il yönetiminde görev yapan Dündar Ünlü beye, vekaleten görev yapan Murat Özcan beye ve yönetimlerine, seçimlerde emeği geçen tüm teşkilâtımıza da huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

Çalışkan sözlerine şöyle devam etti: " AK Belediyecilik’e ilişkin daha önce şehir merkezinde hizmetler ürettik ve bugün ilçelerimizde 10 belediye başkanımızla hizmetler üretiyoruz. Bugün Seyitgazi Belediyesi 46 milyon lira bütçe yapmış. Tepebaşı Belediyesi’nin gerçekleşen 2017 yılı bütçesi 156 milyon. Seyitgazi Belediyesi’nin 13 bin nüfusu var, Tepebaşı Belediyesi’nin 361 bin nüfusu var. 13 binlik bir belediyemizin AK hizmetler üretmek adına sarf ettiği çaba 46 milyon. Tepebaşı Belediyesi’nin çabası 156 milyon. Giden bütçesi ise 180 milyon. Yani geçen yıl Tepebaşı halkının omuzlarına 24 milyon borç yüklenmiş. Toplam borç ise 196 milyon TL. Tepebaşı Belediyesini kazandığımızda 196 milyon borç alacağız. Ancak yılacak mıyız? Hayır!.. Sayın Cumhurbaşkanımız’ın İstanbul'da yaptığı gibi Eskişehir'e AK belediyeciliği şehirde zirveye taşımak adına hep beraber çalışacağız. Değerli ilçe başkanımız ve teşkilatımızın önderliğinde biz bu gemiyi belediyeyi kazanıp bir şekilde hak ettiği limana ulaştıracağız. 6 ay sonra inşallah Tepebaşının da içinde olduğu 15 belediyeyi bize tevdi edilen görev karşılığında yüzümüz ak, gönlümüz ak şekilde Ankara'ya emaneti layıkıyla teslim edeceğiz.

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca da partisinin Tepebaşı İlçe Başkanlığı Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı'nda şunları söyledi: Eskişehir’de algı çalışmaları ile makyajla, yapılmış gibi gösterilen işlerle halkımızın beynini bulandıran ve maalesef hiç bir iş yapmadan hizmetsizliğini pazarlayan belediyeye, terör örgütlerine sevicilik yapan ve şirin gösteren belediyeye son vermek için son vebalimizi altı ay sonra bu şehirden kaldırıyoruz. On yıldan fazla partimizin çeşitli kademelerinde görev yapmış ve şu anda da ilçe başkanlığında bulunan bu kardeşiniz böyle bir teşkilatla gurur duyuyor. Samimi, çalışkan, azimli, güçlü, sadece davasının ve Cumhurbaşkanı’nın arkasından yürüyen bu teşkilatla neler başarıldığını gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Biz dedikodular içinde değil mahallemizin sokaklarında sorunları dinledik. Vatandaş neyden muzdarip, neden şikayet ediyor hepsini biliyoruz. Teşkilatımız bu nedenle bu kadar canlı. Teşkilatımızın önümüzdeki seçimlere bir sefer mantığıyla hazırlanmasının sebebi bu manevi çalışmadır.  

‘Rekor ev ziyareti gerçekleştirdik’

Son genel seçimlerde AK Parti Tepebaşı Teşkilatı olarak her sokağı ayrı ayrı gezdik. Rekor ev ziyaretleri gerçekleştirdik. Eskişehir’de algı çalışmaları ile makyajla, yapılmış gibi gösterilen işlerle halkımızın beynini bulandıran ve maalesef hiç bir iş yapmadan hizmetsizliğini pazarlayan belediyeye, terör örgütlerine sevicilik yapan ve şirin gösteren belediyeye son vermek için son vebalimizi altı ay sonra bu şehirden kaldırıyoruz. Bu güçlü teşkilat buna inandı ve çalışmalarımı zaferle sonuçlanacak.

Eskişehir’de Cumhuriyet Halk Partili bir belediye başkanının çıkıp HDP’yi hiç PKK ile alakası olmayan çok cici çok şirin çok güzel bir partiymiş gibi gösterme çabalarına rağmen, kendi partisini bir kenara bırakıp HDP'ye oy isteme çabalarına rağmen genel seçimde 12 bin oy farkla Tepebaşı'nın haritadaki rengini yeniden aslına, yeniden AK renklere dönmesine vesile oldunuz. Allah hepinizden razı olsun. Ben bu teşkilatla gurur duyuyorum. Tepebaşı'nı artık AK Belediyecilik’e kavuşturup milletimizi AK belediyecilik ve AK hizmetler ile buluşturmaya sabırsızlanan bu teşkilatla 2019'da Cumhurbaşkanımız’a müjdeyi vereceğiz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ladyera | LadyEra | Lady Era | Estrogenolit | Estrogenolit Hapı | Estrogenolit Damla