Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Eskişehir 23°C
Parçalı Bulutlu

Mühendislik Fakültesi Onur Belgeleri Takdim Töreni Gerçekleştirildi

15.08.2019
1162
A+
A-

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi “2018-2019 Güz Dönemi Onur ve Yüksek Onur Belgeleri Takdim Töreni” 7 Mayıs Salı günü gerçekleştirildi. Mühendislik Fakültesi seminer salonunda gerçekleştirilen törene, Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürsoy Arslan, Öğrenci Dekanı Prof. Dr. Müfide Banar, Öğrenci Dekanı Yardımcısı Doç. Dr. Serdar Göncü, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu, Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Mehmet İnanç Onur ile Dr. Öğr. Üyesi Şener Ağalar, Araştırma ve Lisansüstü Süreçler Direktörü Prof. Dr. Servet Turan, Lisansüstü Süreçler Direktör Yardımcısı Doç. Dr. Gürkan Öztürk, bölüm başkanları, öğretim üyeleri, mühendislik fakültesi öğrenci işleri birimi personeli ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet İnanç Mühendislik Fakültesi Onur ve Yüksek Onur Töreni’nin ilk kez 2004 yılında düzenlenmeye başladığını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: “Mühendislik Fakültesi’nin geleneği haline gelen Onur ve Yüksek Onur Belgesi Takdim Töreni’ni gerçekleştirmek üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu kadar geniş bir zaman dilimi içerisinde hiç sekteye uğratılmadan devam eden bu gelenek, Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi olarak kurumsal kimliğimizin çok güçlü olduğunu ortaya koymaktadır. Öte yandan, hepinizin bildiği gibi artık yolumuza Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi olarak devam ediyoruz. Bu noktada, yeni bir heyecan ve yeni bir enerjiyle uluslararası alanda söz sahibi, gurur duyulan mühendisler yetiştirme hedefimize doğru hep birlikte yürüyoruz. Bu hedef doğrultusunda başta Rektörümüz Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu olmak üzere tüm yönetici kadrolarımızın tecrübesi, akademisyenlerimizin bilgi birikimi, idari ve teknik personelimizin desteği ve tabi siz gençlerin gözlerinde gördüğümüz azim sayesinde en kısa sürede ileriye yönelik adımlar atacağımıza yürekten inanıyorum.”
Konuşmasının ardından Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet İnanç, onur ve yüksek onur belgesi almaya hak kazanan Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin 2018-2019 güz dönemi başarı oranlarını, not ortalamalarını ve fakülte genelindeki başarı sıralamalarını kapsayan bir sunum gerçekleştirdi.
Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu ise: “Mühendislik Fakültesi Onur ve Yüksek Onur Belgesi Takdim Töreni’nin 2004 yılından bu yana devam ediyor olması Hepimizin bildiği gibi başarıyı ödüllendirmek motivasyon artırıcı ve daha iyisini yapmaya teşvik eden önemli bir araç. Bu törenlerin 15 yıldır sürekliliğini sağlayan fakülte yöneticilerimize, öğretim üyelerimize ve değerli öğrencilerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Onur ve yüksek onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimizin de daha nice başarılara imza atacağına yürekten inanıyor ve hepsini tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.
2018-2019 Öğretim Yılı Güz Dönemi not ortalamalarına göre;Bilgisayar Mühendisliği  Bölümü'nde Muhammet Gümüş, Çevre Mühendisliği Bölümü'nden Elifnaz Özbulak, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden Enes Okay Koç ve İsmihan Gül Gürbüz, Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden Buse Ulusoy, İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden Anıl Özdemir, Kimya Mühendisliği Bölümü'nden Yasemin Seda Nur Uçan, Hussein Ahmad Qulatein ve Samuel Ayomipo ve Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü'nden Alper Koçak bölüm birinciliği elde ederek yüksek onur / onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilere Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu tarafından başarı belgeleri takdim edildi.
Bölüm ikincisi olan öğrenciler; Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde Alperen Soydan, Çevre Mühendisliği Bölümü'nden Ahmet Utku Kahraman, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden Bahaddin Veyseloğlu, Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden Kübra Ağır ve Özge Güçlü, İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden Emre Mumyakmaz ve Funda Taş, Kimya Mühendisliği Bölümü'nden Majid Ali Saad ve Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü'nden Arda Yılmaz’a belgeleri Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürsoy Arslan tarafından takdim edildi.
Bölüm üçüncülüğü derecesine sahip olan Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde Ahmet Say, Çevre Mühendisliği Bölümü'nden İlayda Bengüsu Küçük, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden Berkehan Altın, Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden Gizem Bilgin, İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden Canberk Güller, Kimya Mühendisliği Bölümü'nden Saleh Ahmad Ibrahim ve Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü'nden Gizem Ak’ın belgeleri ise Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu tarafından takdim edildi.
Yüksek onur ve onur belgesi alan öğrencilerin belgeleri bölüm başkanları ve ilgili bölüm öğretim üyeleri tarafından takdim edildi. Toplu fotoğraf çekimiyle tören sona erdi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ladyera | LadyEra | Lady Era | Estrogenolit | Estrogenolit Hapı | Estrogenolit Damla